نصب همراه صندوق fundMobileApp

صندوق های سرمایه گذاری مشترک

سیستم جامع مدیریت صندوق سرمایه گذاری مشترک رایان هم افزا،مدیریت پذیره نویسی سرمایه گذاری ها،درخواست ها، و عملیات اداری صندوق سرمایه گذاری را براحتی فراهم آورده و بدون محدودیت گستره ی جغرافیایی با کمک پایگاه داده ای یکپارچه و امکانات مناسب برای گزارش گیری، تحلیل هزینه ها و کنترل سرمایه گذاری،به تحقق ارزش افزوده و رفع نیازهای سرمایه گذاران ،مدیران صندوق،حسابرس،ضامن، متولی و نهادهای نظارتی منجر می گردد.


ویژگی های نرم افزار

 • ثبت همزمان و اتوماتیک اسناد حسابداری صدور و ابطال واحد های سرمایه گذاری به همراه محاسبه NAV در روز کاری بعد از درخواستهای صدور و منطبق با قوانین مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار
 • ابطال اتوماتیک گواهی های سرمایه گذاری و صدور مجدد گواهی معتبر با شماره سریال جدید
 • مطابقت سرفصلهای حسابداری با رویه ها و دستورالعملهای سازمان بورس و اوراق بهادار
 • ارزشیابی اتوماتیک قیمتها به منظور صفر شدن مانده حسابها
 • امکان پذیره نویسی اینترنتی

صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF)

با افزایش استقبال از صندوق های سرمایه گذاری در بین اقشار مختلف و همچنین تشخیص نیازهای فعالان حوزه بازار سرمایه ،ایجاد و بکارگیری صندوق های جدید بیش از پیش احساس گردیده است که درهمین راستا صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس یا Exchange Traded Fund یکی از انواع آن می باشد.

راهکار رایان هم افزا با توجه به ماهیت صندوق های قابل معامله که انجام فرایندها بصورت لحظه ای می باشد صورت گرفته، که از جمله آن می توان به انجام محاسبات دارایی، مجامع ، NAV ،صدور و ابطال واحدهای بازارگردان با آخرینNAV لحظه ای و گزارشات مربوطه اشاره نمود.

صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان

صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان در راستای جمع آوری سرمایه از سرمایه گذاران و اختصاص آن به ساخت پروژه های ساختمانی و در نهایت فروش واحد های مربوط به این پروژه ها شکل گرفته است.


صندوق سرمایه گذاری مشترک نیکوکاری

صندوقهای سرمایه گذاری نیکوکاری با هدف جمع آوری و تخصیص بهینه وجوه با استفاده از ظرفیتهای بازار سرمایه وبکارگیری ابزارهای نوین مالی و فنی از اشخاص علاقمند به مشارکت در امور نیکوکاری و سرمایه گذاری وجوه در انواع دارایی ها شکل گرفته است،که بر اساس امید نامه و اساسنامه ،مدیر صندوق اجازه سرمایه گذاری در آن دارایی ها و همچنین نظارت بر نحوه هزینه کرد را در موارد مشخص شده خواهد داشت و در نهایت با صلاحدید سرمایه گذاران به امور نیکوکاری اختصاص خواهد یافت.

نرم افزار صندوقهای سرمایه گذاری مشترک نیکوکاری رایان هم افزا به گونه ای طراحی گردیده است که منجر به ایجاد انگیزه و تسهیل تخصیص تمام یا بخشی از منافع حاصله از سرمایه گذاری ها را در امور خیر خواهانه فراهم می سازد.


صندوق سرمایه گذاری مشترک بازار گردانی

صندوقهای سرمایه گذاری بازارگردانی با هدف بازارگردانی در یک سهم یا چند سهم بازار سرمایه صورت می پذیرد .

 • مدیریت صندوق سرمایه گذاری:
  حساسیت و پیچیدگی محاسبات، اطلاع‌رسانی شفاف به سرمایه‌گذاران و نظارت سازمان بورس از خصوصیات ذاتی صندوق‌های سرمایه‌گذاری میباشد. پوشش فرایندهای اجرایی صندوق در مدیریت پذیره‌نویسی، مدیریت صدور و ابطال، بررسی كارشناسی و تعدیل قیمت سهام، خرید و فروش سهام و اوراق مشاركت، محاسبه‌ی قیمت تمام‌شده و بازده‌ی پرتفولیو، محاسبه‌ی ارزش روز به همراه محاسبات خودكار و صدور اتوماتیك اسناد حسابداری، توسعه‌ی صندوق در گستره‌ی جغرافیایی،از ویژگیهای این سیستم میباشند.
 • وب سایت صندوق سرمایه‌گذاری:
  الزام در شفافیت توسعه كسب وكار، بسط تجارت الكترونیك و ارایه‌ی خدمات مناسب‌تر برای افزایش رضایت و وفاداری سرمایه‌گذاران، به كارگیری وب سایت را اجتناب ناپذیر نموده است. وب سایت اطلاع رسانی ضمن تعامل كامل با مدیریت صندوق سرمایه‌گذاری، امكان ثبت درخواست صدور و ابطال را فراهم و گزارشات متنوعی از عملكرد سرمایه‌گذاران، عملكرد صندوق، اخبار مرتبط با صندوق و بازار سرمایه را در اختیار قرار میدهد.
 • مدیریت پورتفولیو:
  ماموریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری، تبدیل وجوه سرمایه‌گذاران به سبدی از داراییها با بیشترین بازده ی ممكن میباشد. تاثیر مستقیم داراییهای صندوق در ارزش روز واحدهای سرمایه‌گذاری(NAV) سبب شده است تا مدیریت پورتفولیو، به فعالیتی حساس و سنگین تبدیل گردد. با دسترسی به مخزن اطلاعات رایان، تمامی پیش‌نیازهای محاسبه‌ی ارزش روز واحدهای سرمایه‌گذاری ، شامل اطلاعات بازار، آگاهی از مجامع مختلف افزایش سرمایه و سود، اقدام برای اعمال تصمیمات مجامع و محاسبه‌ی خودكار اثرات آن، و صدور خودكار اسناد حسابداری فراهم خواهد شد.
 • مدیریت دریافت/پرداخت
 • حسابداری
 • كنسول نظارتی صندوق:
  كنسول نظارتی صندوق، با توجه به ماهیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری و نیاز به نظارت سازمان بورس طراحی و تولید شده است. این زیر سیستم با فراهم آوردن امكانات لازم برای بررسی عملكرد صندوق، تخلفات، محاسبه و بازگشت ارزش روز، صندوق‌ها را از ارایه‌ی گزارشات دوره‌ای مختلف به سازمان بورس رها میكند.

صندوق های سرمایه گذاری جسورانه

رایان هم افزا با هدف خدمات رسانی به سرمایه گذاران در ایده های سود آور و دانش بنیان اقدام به ارائه سامانه صندوق سرمایه گذاری جسورانه نموده است. این صندوق با پاسخگویی به کلیه نیازهای مالی اجرای پروژه از زمان سرمایه گذاری اولیه تا خروج سرمایه امکان محاسبه و ارائه گزارش های متفاوت را برای سرمایه گذاران و مدیران صندوق فراهم نموده است.