Razor Host

نصب همراه صندوق fundMobileApp


نرم افزار بازار سرمایه

راهکار جامع مديريت كارگزاری

رشد و پویایی بازارهای مالی، ارایه‌ی خدمات توسط نهادهای فعال در این بازار را با چالش‌هایی جدی مواجه مینماید. گسترش مهندسی مالی و خلق ابزارهای جدید، افزایش حجم و سرعت تغییر اطلاعات، توسعه‌ی تخصصی و جغرافیایی نهاد‌های فعال، سرعت تغییر قوانین و مقررات و الزام در سازگاری با آن، نمونه‌هایی از این چالش‌ها میباشند. با وجود به خدمت گرفتن سیستم‌های نرم‌افزاری خبره برای غلبه بر این چالش‌ها، غافل ماندن از راه‌حل‌های یكپارچه، ارتباط واحدهای عملیاتی سازمان و مشتریان را با یكدیگر دچار مشكل مینماید. افزایش كیفیت و كاهش قیمت تمام‌شده‌ی خدمات، مزیتی غیرقابل چشم‌پوشی در عرصه‌ی رقابت است.

شما نیازمند راه‌حلی جامع و یكپارچه برای انجام فعالیت‌های تخصصی خود هستید تا بدون محدودیت زمانی و مكانی قادر به برنامه‌ریزی استراتژیك و كنترل عملیات مرتبط با درخواست‌های خرید و فروش، اجرای معاملات، گزارشات مدیریتی، و تعامل موثر با مشتریان باشید. راه‌حلی كه با تاكید بر كیفیت و توسعه‌ی مقرون به صرفه خدمات، محور اصلی اطلاعات كسب و كار شما باشد

 


راهکار جامع معاملات بر خط


معاملات برخط به عنوان تحولی بزرگ در فعالیت كارگزاران بورس و بازار سرمایه ی ایران، تاثیری شگرف در شفاف سازی و سهولت دسترسی به بازار عرضه و تقاضای اوراق بهادار داشته و موجبات توسعه ی بازار و جذب سرمایه های بالقوه به خصوص سرمایه های خرد را فراهم خواهد ساخت.

شركت رایان هم افزا در ابتدای شكل گیری و با پیش بینی مسیر حركت و نیازهای بالقوه ی بازار سرمایه ی كشور با انتخاب تكنولوژی مناسب تولید نرم افزار و نیز ایجاد اولین مركز داده ی اختصاصی بازار سرمایه ی كشور برای كارگزاران محترم بورس، اكنون مفتخر به تهیه ی زیرساخت معاملات برخط و ارایه ی آن به صورت خدمت نرم افزاری به كارگزاران محترم می باشد تا كارگزاران فارغ از دغدغه هایی چون تامین سخت افزارهای مورد نیاز، نگهداری و ارتقا سخت افزار، امنیت نرم و سخت، تهیه و ارتقا پهنای باند اینترنتی مورد نیاز و... به فعالیت اصلی و حرفه ای خود بپردازند.

این روش طراحی موجب شده تا رایان هم افزا سریع ترین اشاعه دهنده ی معاملات برخط میان كارگزاران بورس اوراق بهادار شناخته شود.

 

راهکار جامع صندوقهای سرمایه گذاری


 

امروزه نقش‌آفرینان متعددی، مانند بانك‌های تامین سرمایه و كارگزاران، در كنار سایر فعالیت‌های اصلی خود اقدام به ارایه‌ی خدمات صندوق سرمایه‌گذاری مشترك به گستره وسیعی از سرمایه‌گذاران مینمایند. این عامل منجر شده است تا گردانندگان صندوق‌ها باچالش جدید و پیچیده‌ای در یافتن راهكاری منعطف برای تطبیق با نیازهای كسب وكار خود مواجه گردند

به اعتقاد ما پاسخ به این چالش در استفاده از ابزاری غنی، مقرون به صرفه و مبتنی بر فن‌آوری خبره قرار دارد. ابزاری كه نه تنها به مدیران صندوق‌ها كمك میكند تا به ارایه‌ی مناسب خدمات به سرمایه‌گذاران اقدام كنند، بلكه تمامی عملیات صندوق را نیز خودكار انجام داده و كمك میكند تا سازمان با ارایه خدماتی نوآورانه، در عرصه رقابت با رقبا پیشرو باقی بماند.ادامه

 

راهکار جامع مدیریت سبد گردانی


 

سامانه مدیریت سبدگردانی شرکت رایان هم افزا بر اساس آخرین دستورالعمل های ابلاغ شده از سازمان بورس اوراق بهادار طراحی و پیاده سازی شده است و امکان پشتیبانی از تمامی فعالیتهای یک شرکت سبد گردانی در مدیریت سبدهای اختصاصی و همچنین اطلاع رسانی از طریق سایت سبد گردانی را دارا می باشد

برخی از امکانات سامانه به شرح ذیل است :ادامه


راهکار بازارگردانی خودکار

API

راه اندازی تیم های توسعه دهنده نرم افزاراختصاصی با همکاری با شرکتهای نرم افزاری مختلف و بهره گیری از استارت آپ ها از استراتژیهای اتخاذی جدید برخی نهادهای مالی بازار سرمایه می باشد.

بکارگیری این سیاستها با هدف ارائه خدماتی متفاوت در قالب زیرساختهای نرم افزاری اختصاصی از جمله پورتالها، ، مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)،هوش تجاری و ... نیازمند برقرای ارتباط پایدار و امن لحظه ای با سیستم های موجود می باشد.

شرکت رایان هم افزا با ارائه API   روی کلیه زیرساختهای  کارگزاری  و صندوقهای سرمایه گذاری مشترک با بیش از 150 سرویس تلاش نموده است همراهی لازم در این خصوص را به عمل آورد.

از طرفی با ارائه سرویسهای زیرساخت نرم افزاری اختصاصی OMS  با متدهای روز دنیا بستر امنی جهت استفاده در رابطهای کاربری را فراهم نمود. بدین ترتیب توسعه رابط های کاربری معاملات برخط، معاملات الگوریتمی و ... فرایند اخذ مجوز در این زمینه را تسهیل نموده است.

از ویژگیهای این سرویس میتوان به استفاده از استاندارد واحد دسترسی به اطلاعات نام برد که کلیه اطلاعات مورد نیاز در OMS  و BackOffice  را در اختیار توسعه دهندگان نرم افزاری قرار خواهد داد.

BackOffice Api  

OMS  Api