نصب همراه صندوق fundMobileApp

درباره رایان هم افزا

شرکت رایان هم افزا در سال 84 توسط ترکیبی از شرکت های معتبر فعال در صنعت فناوری اطلاعات و با حمایت و سرمایه گذاری جمعی از فعالان بازار سرمایه با هدف ارائه‌ی اولین راهکار جامع و یکپارچه ی بازار سرمایه تاسیس شد. این شرکت جهت افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه ها و حرفه ای سازی فعالیت ها، به ایجاد مرکز داده‌ی اختصاصی در داخل کشور و عرضه ی راهکارهای خود به صورت خدمت نرم افزاری (Software As a Service) با سهولت دسترسی در جای جای کشور اقدام نمود.

فعالیت‌های اصلی شرکت تولید نرم‌افزارهای مورد نیاز کارگزاران بورس ، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و بانك ها و ارایه خدمات نرم‌افزاری بر آن اساس بوده است. رایان هم‌افزا افتخار دارد که با  بیش از ده سال فعالیت، میزبان 66 کارگزاری بورس و اوراق بهادار ( 60 درصد بازار)، 52 کارگزاری بورس کالا ( 55 درصد بازار)، 56 كارگزاری در حوزه معاملات برخط ( 55 درصد بازار) ، ١٠ بانک و 170 صندوق سرمایه‌گذاری مشترک فعال (70 درصد بازار) با بیش از 13.000 شعبه فعال و عملیات بیش از 20.000  کاربر برای حدود  6.500.000  سرمایه گذار را به صورت برخط ساماندهی و خدمات‌رسانی می‌نماید. همچنین سامانه معاملات برخط این شرکت میزبان عملیات بیش از  288.000 سرمایه گذار و معامله‌گر (با حدود 30.000 هزار کاربر روزانه و 18.000  کاربر همزمان) می‌باشد.

شناخت نیاز مشتریان و استفاده از تکنولوژی‌های روزآمد باعث توسعه سریع این شرکت و کسب بیش از 60 درصد سهم از بازار گردید به طوریکه در حال حاضر بیش از 120 نفر پرسنل مجرب وظیفه تحلیل، تولید و پشتیبانی محصولات را به عهده دارندراهکارهای جامع و یکپارچه نرم افزاری

با رشد بیش از پیش فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و بنگاه های تجاری علاوه بر بکارگیری نرم افزار، به دنبال راهکارهایی هستند که از انبوه اطلاعات پراکنده ی شعب، دفاتر و مشتریان، در جهت تعیین استراتژی و روشهای فروش، راهکارهای توسعه ی خدمات، تمایلات بازار و ... استفاده نمایند. راهکارهای یکپارچه رایان هم افزا با امکان دسترسی آسان به اطلاعات تجمیع شده در هر زمان و در هر نقطه و با حفظ یکپارچگی و اکوسیستم واحد، پاسخگوی نیازهای مشتریان می باشد.

رویكرد سازمان‌های موفق در دو دهه‌ی اخیر، گسترش فعالیت در دنیای الكترونیك و به خدمت در آوردن ابزارهایی مناسب، در راستای تحقق اهداف سازمانی بوده است. جایگاه ویژه‌ی بازار پول و سرمایه، و تاثیر آن در توسعه و ثبات اقتصادی كشورها، منجر به پررنگ شدن هر چه بیشتر فناوری اطلاعات در این صنعت شده است. با نفوذ روز افزون فناوری اطلاعات در فرایند‌های اجرایی این سازمان‌ها، فعالیت بدون وقفه، صحت عملكرد و كیفیت خدمات عرضه‌كنندگان راه‌حل‌های این حوزه، به مهم‌ترین نگرانی مدیریت تبدیل شده است.


مرکز داده‌ اختصاصی

شركت رایان هم‌افزا، با ایجاد مركز داده‌ی اختصاصی (Dedicated Data Center) در داخل كشور و عرضه‌ی راه‌حل خود بصورت خدمت نرم‌افزاری (Software as a Service) ، به منظور جلب اعتماد و افزایش بهره‌وری فناوری اطلاعات در این صنعت، گام نهاده است. این شركت با میزبانی راه‌حل جامع متمركز (Data Intensive Total Solution) خود در این مركز داده، مشتریان خود را از صرف هزینه برای تجهیزات سخت‌افزاری و درگیر شدن با متخصصین فناوری اطلاعات رها، و آن‌ها را در كسب و كار خودشان متمركز نموده است. با در اختیار داشتن راه‌حل جامع متمركز، معضل پراكندگی و گسست اطلاعات (Data Fragmentation) ریشه كن و كنترل عملیات، تهیه‌ی گزارشات و پردازش اطلاعات، بدون تحمیل پیچیدگیهای فنی و خطاهای انسانی، امكان‌پذیر خواهد کرد. با بهره‌برداری از مركز داده اختصاصی برای نگهداری تجهیزات سخت‌افزاری و ارایه‌ی خدمت نرم‌افزاری، محدودیت فاصله‌ی جغرافیایی كه بزرگ‌ترین مشكل در خدمت‌رسانی عرضه‌كنندگان راه‌حل‌های فناوری اطلاعات میباشد، مرتفع شد. با حذف این محدودیت، كارشناسان رایان هم‌افزا بدون نیاز به حضور در محل مشتری، موفق به ارایه‌ی خدمات پشتیبانی در كمترین زمان شدند. در سال‌های اخیر، خدمت نرم‌افزاری در توسعه‌ی مجازی سازمان‌ها تاثیر بسزایی داشته است. این روش با عدم نیاز به تجهیزات سخت‌افزاری خاص و نصب نرم‌افزار روی رایانه‌ها، افزایش تعداد كاربران، گسترش جغرافیایی شعب و نمایندگیها را با كمترین هزینه فراهم کرده است. در دسترس بودن این راه‌حل از طریق اینترنت در هر نقطه از جهان، ارتباط با مشتریان و توسعه‌ی تجارت الكترونیك را برای سازمان‌ها تسهیل نموده است